Wie we zijn

Auxilios is gespecialiseerd in het ondersteunen van ondernemingen in de uitbouw van hun personeelsbeleid en dit vanuit een heel praktische benadering. Auxilios neemt de rol op van jouw personeelsdienst. Op die manier heb je op het vlak van personeelsbeleid alle competenties in huis.

Zaakvoerder en initiatiefnemer Dirk Vandemaele was zelf 21 jaar HR-verantwoordelijke in productiebedrijven (Sadef en Unilin). Hij leidde daar de personeelsdienst en bouwde het personeelsbeleid uit in groeiende organisaties. Zo groeide Unilin Flooring (Quick Step) in 5 jaar van 300 tot 700 werknemers en moesten alle aspecten van het personeelsbeleid meegroeien met de onderneming. Deze kennis en ervaring wordt nu ten dienste gesteld van alle klanten van Auxilios. In 2007 werd Auxilios geboren!

Daarnaast heeft Auxilios een zeer divers team uitgebouwd met alle nodige competenties om de dagdagelijkse vragen in een HR-omgeving op te lossen. 

Dirk Vandemaele

Zaakvoerder

dirk.vandemaele@auxilios.be 
0478 60 64 23 

Sofie Verdiere

Teamleader HR tools en commercieel verantwoordelijke
sofie.verdiere@auxilios.be
0478 07 74 91

Yanel Allaert

Consultant HR-projecten
yanel.allaert@auxilios.be
0476 33 18 46

Sanne Vandemaele

Teamleader HR-projecten en juriste  
sanne.vandemaele@auxilios.be
0472 57 95 03

Nathalie Declercq

Consultant HR
nathalie.declercq@auxilios.be
0475 92 44 86

Fleur Bosch

Consultant HR
fleur.bosch@auxilios.be
0472 40 27 50

Bjorn Vanrumste

Consultant HR
Bjorn.vanrumste@auxilios.be
0472 40 28 13

Bieke Vanrenterghem

Consulant HR
bieke.vanrenterghem@auxilios.be

0472 05 22 07  

Maarten Van Houcke

Consultant HR
maarten.vanhoucke@auxilios.be
0478 60 95 40

Nele Deforche

Consultant HR
nele.deforche@auxilios.be
0472 031 056   

Kim Lauwers

Consultant HR
kim.lauwers@auxilios.be
 0471 27 17 02

Eveline Lefere

Consultant HR
eveline.lefere@auxilios.be 

 Ram Van Rafelghem

Junior consultant HR
ram.vanrafelghem@auxilios.be