Jacob van Arteveldestraat 3 bus 1.1
8800 Roeselare
tel 051 22 06 58 - Fax 051 22 06 59
BE 0887 411 725 - RPR Oostende
Arbeidsbemiddelingsbureau : VG.1313/BO
Dirk Vandemaele
Hilde Bardyn
Sofie Verdiere
Hanna Simoens
Sarah Craeymeersch
Ruben Callens
AUXILIOS
ZAAKVOERDER
Verantwoordelijke HR-projecten
Verantwoordelijke Herstart
Outplacement en loopbaanbegeleiding
 
hilde.bardyn@auxilios.be
0476 29 02 65
dirk.vandemaele@auxilios.be
0478 60 64 23
Verantwoordelijke Werving & Selectie
Verantwoordelijke Coaching & Opleiding
Verantwoordelijke JOBexpo -
Consultant W&S
sofie.verdiere@auxilios.be
0478 07 74 91
hanna.simoens@auxilios.be
0475 92 44 86
sarah.craeymeersch@auxilios.be
0471 27 17 02
ruben.callens@auxilios.be
0472 23 67 48
HET TEAM

LIGGING

MEER INFO?

Naam*
Voornaam*
Functie
Bedrijf
Telefoon*
E-mailadres
Laat hier uw gegevens en vraag na. We contacteren u zo snel mogelijk.
Opmerking/Vraag
Ik wens meer info over:
Consultant W&S/Outplacement
Bieke Vansteelandt
bieke.vansteelandt@auxilios.be
0472 03 10 56
Consultant W&S/Outplacement
Isabelle Cordewiner
isabelle.cordewiner@auxilios.be
0472 40 28 13
Consultant W&S/Outplacement
Vincent Minne
vincent.minne@auxilios.be
0472 40 27 50
yanel.allaert@auxilios.be
0476 33 18 46

Yanel Allaert
Consultant W&S
cara.huygen@auxilios.be
0472 05 22 07

Cara Huygen
Consultant JOBexpo
Consultant W&S/Outplacement

Vacatures
bij partners
Auxilios bvba
Nieuwsbrief
Activiteiten
Copyright 2016 Auxilios bvba    All Rights reserved    info@auxilios.be
Jacob van Arteveldestraat 3 bus 1.1 - Roeselare - 051 22 06 58